כתיבת תוכן

בעברית

שירותי כתיבת תוכן מתאימים לכל עסק, אתר ומשקיע.
באמצעות תוכן אפשר לקדם את האתר בגוגל, לעורר עניין בעסק,
ליצור אוטוריטה ולגרום לדברים טובים לצאת לפועל.

לאורך השנים כתבנו תכנים רבים, במגוון נושאים
ועבור לקוחות שונים 

כתיבת תוכן היא פתח לתקשורת

היא מחברת את העסק/ המיזם/ הרעיון לגולשים/ות באינטרנט אשר רוצים/ות לשמוע, לגלות וגם לקנות.
את התוכן נכתוב לאתרים מרכזיים, אתרים חיצוניים, לרשתות החברתיות ולשליחה באימייל.
עד היום יצרנו שפע של תכנים: מפוסטים קצרים ועד כתבות, ממדריכים ועד דפי נחיתה ואתרים שלמים.
כל זאת במגוון רחב של תחומים ובהתאמה אישית.

עברית שפה יפה

השפה העברית יפיפייה. ברור, יש לה את המורכבויות שלה אך בסופו של דבר כתיבת תוכן היא הרבה יותר מחיבור של מילים בלבד. כתיבה היא אמצעי להביע רעיונות, לספר סיפור, להכיר ולתקשר. אנחנו מאמינים/ות שכתיבה טובה מביעה את מי שאת/ה על הצד הטוב ביותר.  

 

בצוות של A-Z Content ישנם כותבים וכותבות מוכשרים/ות בעלי ניסיון במגוון רחב של נושאים. חשוב לנו להביא את הטוב ביותר לכל משימת כתיבה ולכן נתאים לכל אחת את הכותב/ת המתאים/ה ביותר. 

אנו מאמינים/ות שסביבת עבודה חיובית, תקשורת טובה ותגמול ראוי מובילים לתכנים טובים יותר.

כתיבת תוכן - תהליך העבודה

תהליך הזמנת תוכן פשוט יותר מאי פעם. אנו מקצרים לך את העבודה, מעניקים לך ביטחון מלא ואחריות, בהזמנה של תוכן בודד, מספר רחב של תכנים ובכתיבת אתרים שלמים. ניסיון, דיוק ויצירתיות מרכיבים תוכן מצוין.

שלב ראשון

הבנת הצורך ואפיון

התוכן שנכתוב עבורך לא יהיה דומה לשום דבר שנכתב לפני. הסיבה לכך היא שאנחנו מבינים/ות את הצורך שלך, של הפרויקט ולתהליך האפיון שנבצע. בסיום שלב זה תהיה לנו הזמנה ברורה ונבין את הניואנסים הקטנים החשובים להצלחה שלך. 

כל פרויקט, בכל תקציב, חשוב לנו. לכן, נעמיד לרשותך את כל האמצעים הנדרשים, נביא את ניסיון העבר ונקבע את הדרך הנכונה לביצוע כל משימה בדרך.

שלב ראשון

שלב שני

בחירת הכותב/ת המתאים/ה למשימה

כמו שכל פרויקט מיוחד, כך גם כל כותב/ת תוכן מיוחד/ת ולכן נרצה לבצע את ההתאמה הטובה ביותר. בין הכותבים/ות שלנו אפשר למצוא בעלי ובעלות תארים שונים, ניסיון מגוון, כאלו שעוסקים/ות בתחום במשרה חלקית וכאלה שעוסקים בו באופן מלא.

הצוות שלנו מגוון ולפעמים נצטרך לעבוד יחד או במקביל על משימה אחת כשהגישה שלנו היא שמעכשיו, אנחנו חלק בלתי נפרד מהצוות שלך. את בחירת הכותב/ת נעשה בהתאם למשימה, לניסיון וללוח הזמנים.  

שלב שני

שלב שלישי

כתיבת תוכן

זה השלב בו הדברים קורים. ניתוח, מחקר, הבנה מעמיקה של התחום, יצירת מבנה כתיבה ובחירת המילים הנכונות. כל זאת כדי לכתוב תוכן שמתאים בדיוק לדרישות, בין אם הוא קצר ולעניין או ארוך ומעמיק. 

הכותבים/ות שלנו יודעים/ות מה לוח הזמנים של כל פרויקט ועל אף שאנחנו לא יכולים להחזיר את הזמן לאחור ולספק עבודה "לאתמול",  אנחנו מצליחים לעמוד בלוחות הזמנים הצפופים ביותר.

שלב שלישי

שלב רביעי

בדיקת איכות

כל פרויקט חשוב לנו ולכן אנחנו מקפידים/ות לבצע בדיקות נוספות כולל בדיקת העתקה והגהה. אנחנו רוצים להעניק לגולשים/ות חוויית קריאה נעימה, ייחודית ומקורית ולכן עוברים ומוודאים שהתוכן אכן עומד בסטנדרטים הנדרשים.

בדיקת האיכות שלנו מעניקה לך ראש שקט וידיעה כי התוכן מקורי, נעים לקריאה ומתאים לדרישות שהוגדרו בשלב הראשון. אנחנו מאמינים/ות שאיכות היא בסיס נפלא למערכת יחסים מעולה. 

שלב רביעי

שלב חמישי

הגשת התוכן

המטרה שלנו היא להכיר אותך, את הפרויקט ולהגיש את התוכן הטוב ביותר. לפעמים נדמה שהתהליך אורך שלבים ארוכים אך בפועל אנחנו מספקים את המבוקש בלוח הזמנים המתאים לך. המקצועיות שלנו מאפשרת לנו לשאול את השאלות הנכונות בתחילת הדרך ולצאת לכתיבה כשהמשימה ברורה לנו, מה שמאפשר לך לקבל בדיוק את התוכן הנדרש.

ברגע שסיימנו את העבודה, התוכן עובר לבדיקה שלך ועכשיו באפשרותך לקבל אותו כפי שהוא או לבקש שנבצע תיקונים ועדכונים. אנו מקפידים על לוח זמנים מותאם לצרכים שלך וברגע שנסיים את המשימה התוכן יהיה שלך לפרסום בכל מקום שתרצה/י.

שלב חמישי

השיטה שמובילה לכתיבה מעולה

לאורך השנים פגשנו לקוחות רבים/ות ממגוון רחב של תחומים ובקשות שונות. השיטה שפיתחנו מתגלה כעובדת והאמת, היא די פשוטה. אנחנו מתחילים מהבנת הצורך, בחינת הצרכים ויצירת אפיון שמבטיח שנכתוב את התוכן הנכון לכל דרישה.

השירות שלנו כולל ליווי מלא, משלב הרעיון הראשוני ועד לביצוע. בין אם הפרויקט שלך קטן או גדול, זמני או ממושך, אנחנו נשמח לצאת לדרך. כאן עומד לרשותך צוות שלם כולל מנהלת תוכן לאפיון ותכנון הפרויקט, מנהל פרויקטים שדואג לתקשורת עם הכותבים/ות ולעמידה בלוחות הזמנים וכמובן, כותבים/ות מוכשרים/ות בעלי/ות ניסיון.

Scroll to Top
דילוג לתוכן