נעים להכיר

אני מיטל אור ואני עוזרת לעסקים קטנים, גדולים, חברות וסטארט-אפים להעביר את המסר הנכון דרך תוכן. יחד איתי עובדים/ות כותבים/ות מוכשרים/ות שמתגוררים/ות בקנדה ויחד אנחנו מספקים/ות מגוון רחב של תכנים באנגלית ובעברית.

אל עולם הכתיבה הגעתי בשנת 2013 ממש במקרה וזאת לאחר שכבר צברתי ניסיון בפיתוח עסקים, שיווק, מכירות ושירות לקוחות. בתחילה לקחתי על עצמי כל משימת כתיבה שהזדמנה בדרכי וזאת כדי ללמוד, לפתח את חוש הכתיבה ולהבין את צרכי העולם הדיגיטלי. 

בשנת 2016 עברתי עם משפחתי לקנדה ובשנת 2019 התחלתי לספק שירותי כתיבת תוכן באנגלית וזאת תודות לגיוס צוות עובדים מקומי. היום לקוחותינו נהנים מתוכן איכותי בעברית ובאנגלית, תקשורת אישית מעולה והתנהלות פשוטה ומקצועית.

על הכותבים והכותבות של A-Z

הכותבים והכותבות של A-Z Content דוברים את שפת הכתיבה ברמת שפת אם. הם/ן נולדו אליה, חיים/ות אותה ביום יום ומביאים/ות תשוקה עצומה למקצוע.
כל כותב/ת נבחר/ה בקפידה וכל אחד/ת מביא/ה יכולות שונות לכתיבה.

היום אפשר למצוא אצלנו כותבים/ות שמומחים/ות בכתיבה טכנית, כותבים/ות שמומחים/ות בכתיבה בלוגית-אישית וכותבים/ות שמתמחים/ות במגוון תחומים ספציפיים. המגוון מאפשר לנו לספק לכל לקוח/ה את השירות המתאים ביותר על ידי הכותב/ת הנכון/ה לעבודה הנדרשת.

 

כל עבודה מתחילה באפיון, הבנת הדרישות והתאמת איש/אשת המקצוע הנכון/ה. כל תוכן עובר בדיקה של השפה ובחינת העתקה. כשהתוכן מוכן, הוא מגיע אל הלקוח/ה.

מבלוגים ועד אתרים

לאורך השנים כתבתי, לבד ויחד עם הצוות שלי מגוון רחב של תכנים בנושאים ותחומים שונים. בכלל זה אתרים שלמים, בלוגים, פוסטים לרשתות החברתיות, ניוזלטרים, פליירים ועכשיו אנחנו מוכנים לפרויקט הבא 

תודה שקראת עד כאן ועכשיו אשמח להכיר ולשמוע את הסיפור שלך.

Scroll to Top
דילוג לתוכן