כתבנו גם...

בלוגים, פוסטים, ניוזלטרים ואתרים שלמים הם חלק מתיק העבודות שלנו

כאן תוכלו להתרשם מדוגמאות הכתיבה ולקרוא על מה שהתרחש מאחורי הקלעים

Sol-In Technologies Ltd

מהות העבודה: ניהול חשבון לינקדאין

בשיתוף: Sol-In Technologies Ltd

על העבודה: רובנו מבלים את רוב היום שלנו בחללים סגורים אשר מזוהמים (לפחות) פי 3 לעומת האוויר בחוץ. הבעיה – אין לנו מדד שאומר לנו מה המצב האמיתי שלנו. סול אין יוצרת אינדקס ומבצעת מדידה 24/7 ובזכות כך היא לא רק מסייעת לתכנן את איכות האוויר אלא גם לנצל היטב את האנרגיה ולהפחית את פליטת ה-CO2. המשימה שלנו היא לעורר מודעות, להעלות את הנושא ולהציג את הישגי החברה. 

 

Global Refund Group Inc

מהות העבודה: כתיבת אתר

בשיתוף: Global Refund Group Inc

על העבודה: אחד מכל חמישה בריטים נפגע כלכלית ברשת. האוייבים פשוט נמצאים שם ואנחנו שמחים להעלות את המודעות, לקדם את הפתרונות ולהשתלב בעבודת הכתיבה באתר שמטרתו היא לסייע בתהליך השבת הכספים. בעבודה זו כתבנו את האתר כולו לרבות אפיון והגדרת החזון.

 

Triple&Co

מהות העבודה: כתיבת אתר

בשיתוף: Triple&Co

על העבודה: חברת טריפל מספקת שירותים לחברות סטארט-אפ ומסייעת להם לשלש את ההכנסות. הניסיון הרב של ליהי כסטארט-אפיסטית, ההיכרות שלה עם השטח והדרך שהיא עברה, עומדים עכשיו לרשות חברות שרוצות לפרוץ קדימה. בכתיבת האתר אפיינו את הדפים המרכזיים, הגדרנו את המסרים, הבנו את השירותים השונים. קיימנו פגישות כדי שנוכל ״לכתוב את ליהי״ ולהביא את הייחודיות שלה לידי ביטוי.

Matics Manufacturing Analytics Ltd

מהות העבודה: כתיבת בלוג וקייס סטאדיז

בשיתוף: Matics

על העבודה: חברת Matics היא חברה בינלאומית אשר מביאה את הדור הבא של מערכות MES למינוף הייצור. לחברה ניסיון רב ושלל סיפורי הצלחה. המשימה שלנו היא לבטא את החדשנות שלה בבלוגים, להנגיש את המידע לקהל הרחב ולהציג קייס סטאדיז מהשטח בצורה מעניינת.

SAITLABS

מהות העבודה: כתיבת אתר ובלוגים

בשיתוף: SAITLABS

על העבודה: סייטלאבס מבצעים פרויקטים מעניינים עבור לקוחות במיקור חוץ. הם מסייעים לחברות לצאת לדרך עם תהליכי פיתוח במהירות, ביעילות ומביאים ניסיון רב. לאחר תהליך אפיון יצאנו לדרך בכתיבת הדפים המרכזיים של האתר. בהמשך ערכנו מחקר נושאים והיום אנו ממשיכים בכתיבת הבלוגים.

Global Fraud Protection

מהות העבודה: כתיבת מאמרים באתר

בשיתוף: Global Fraud Protection

על העבודה: אתר החדשות בנוגע להונאות רשת זקוק גם כן לכתיבה שוטפת באופן קבוע. הרעיון הוא להיות עם אצבע על הדופק, להכיר את השוק ולכתוב תוכן מקצועי ומעניין בגובה העיניים.

מהות העבודה: כתיבת אתר

בשיתוף: Action Refund Ltd

על העבודה: החברה מבצעת החזרי כספים עבור אנשים שנפגעו כלכלית בפעילות ברשת. בפרויקט, אשר כלל את כתיבת האתר כולו על כל תכניו, ניתחנו את השאלות הנפוצות של הגולשים וסייענו במתן מענה דרך התוכן.

Kaufman R&D

מהות העבודה: כתיבת האתר

על העבודה: חברת קאופמן מבצעת פרויקטים הנדסיים כשהיא מוציאה רעיונות לפועל. העבודה המשותפת הייתה מהנה מאד כאשר התפקיד שלנו היה לבטא את יכולות החברה, הייחודיות שלה ולספר בקצרה את הסיפור שלה. התהליך כלל מספר מפגשים, מילוי שאלונים, עיצוב שנעשה בכישרון רב על ידי המעצבת ו… כתיבה. 

PYLO-X

מהות העבודה: כתיבת בלוגים בשוטף

בשיתוף: MOA Talics

על העבודה: PYLO-X הוא תוסף אשר מסייע לאוכלוסייה ספציפית מאד. המטרה שלנו היא להציף את הבעיה ולצידה את הפתרון ש-PYLO-X מציע. העבודה ממושכת והיא כוללת בשלב זה הוספת תכנים רלוונטיים לבלוג כך שהקהל יקבל מענה על שאלות שונות שיש לו כשהוא נתקל במוצר ויבין כי כאן מחכה לו הפתרון המתאים. 

IronCatch - תוסף להגברת ספיגת הברזל

מהות העבודה: כתיבת בלוגים בשוטף

בשיתוף: MOA Talics

על העבודה: אלברט שור פנה אלינו במטרה לראות מה אפשר לעשות באתר כדי להעביר את המסר ללקוחות. IronCatch הוא תוסף אשר מגביר את ספיגת הברזל בגוף והוא מטפל במחסור דרך הספיגה ולא תוספת ברזל שלא פעם כרוכה בתופעות לוואי. אפיינו את קהל היעד, בחנו את השאלות שעולות בנוגע למוצר והתחלנו לכתוב בלוגים בנושא.

איריס שוסטר, ייעוץ משכנתאות

מהות העבודה: כתיבת אתר וקידום

בשיתוף: www.picklesdesign.co.il

על העבודה: איריס שוסטר, יועצת משכנתאות בעלת ותק רב הייתה עם אתר מיושן שכבר לא הציג את השירותים שלה בצורה מחמיאה. התחלנו באפיון האתר והמסרים, הגדרנו את התפריט, ישבנו עם המעצבת וכתבנו את כל האתר מחדש. הפרויקט ממשיך בכתיבת בלוגים וקידום האתר.

פבל ישראלסקי, AskPavel

מהות העבודה: כתבות חדשותיות 

בשיתוף: www.AskPavel.co.il

על העבודה: פבל ישראלסקי פנה אלי במטרה לצאת לפרויקט חדשותי. המטרה – להציג באתר את כל מה שקורה בדיגיטל, להיות הראשונים שמדברים על הידיעה החדשותית ולכתוב בגובה העיניים. התוצאה הגיעה במהירות ואפשר לקרוא תגובות רבות על הכתבות המתפרסמות באופן קבוע באתר.

רוצה להיות חלק מתיק העבודות שלנו? בוא/י נתחיל משיחת היכרות. נכיר, נדבר על הפרויקט ונגלה כיצד נוכל לעמוד לרשותך.

אנחנו גאים/ות בתיק העבודות שלנו ושמחים לשתף אותו. אם הצלחנו לדגדג, לרגש, להפתיע או להעלות איזשהו רגש, אולי זה הזמן שנעבוד יחד.

נשמח לצרף אותך לתיק העבודות (אגב לא חובה, אנחנו מעלים/ות לאתר רק עבודות שקיבלנו עליהן אישור מהבעלים/ות) כשאנחנו במרחק הודעה אחת. אפשר לשלוח לנו הודעה בטופס, הודעת ווטסאפ זריזה ואפילו לקבוע שיחת היכרות ראשונית במערכת ההודעות שלנו.

נתראה, מיטל

Scroll to Top
דילוג לתוכן